De kick van ademen: 4 dagen energiek!

“Een geweldige ochtend, heeft me heel goed gedaan en smaakt naar meer!”, aldus één van de deelnemers na afloop van de training Stap in verbinding en co-creatiekracht op 31 oktober.

In 1 woord: GEWELDIG!!

In onze co-creatiesessies ontstaat de vorm in het moment. Vanuit opstellingen gingen door met de verbonden adem. Ademwerk is zo bijzonder! Intens verdiepend! Als je stappen wilt maken, wil verdiepen, doe dan aan ademwerk. Anne van Kessel begeleidde dit gedeelte (www.ervaringsgewijs). Ik heb wel vaker sessies bij haar gedaan. Nu mocht ik ook deelnemen. 

Holy Moly!

Ik kwam op diepere lagen door beter in te ademen. Ik kreeg helderheid en meer contact met mezelf. Na afloop had ik een eenheidservaring. Wat een cadeau! Ik was zo verbonden met mezelf, ik zag en voelde me één met alles. Dat geeft een kick! kan ik je zeggen.

En die kick duurde t/m maandag! 

4 dagen natuurlijke drugs door te ademen, los te laten en te herinneren wie ik ben. Ik voelde me energiek en authentiek:

  • ben diverse malen de natuur in geweest,
  • langer gesport,
  • creatief: meerdere tekeningen gemaakt,
  • uit eten geweest,
  • mijn huis weer opgeruimd. Ik was op zaterdag al klaar met mijn huishoudelijke klusjes!
  • gezellig was het ook nog met mijn dochter films gekeken. 💃

En ik voelde me ontzettend opgeruimd. Er was echt iets van me afgevallen! Yes, weer een stuk dichter bij mezelf.

Dicht bij jezelf, meervoorelkaar.com

Kun jij ook een kick gebruiken?

Laat je voeden of geef voeding. In onze co-creatiesessies ontstaat wat nodig is. De diversiteit van werkvormen, maakt dat we een ware transformatie kunnen ondergaan. Zo maakt je stappen met je persoonlijke groei en ontwikkeling!

Bekijk de agenda

#vitaliteit #persoonlijkeontwikkeling #opstellingen #ademwerk #innerlijkleiderschap

De kick van ademen; 4 dagen energiek!